Wie doet wat
De mensen in de organisatie

De gemeenten en waterschappen in Regio Noordoost Brabant dragen elk hun steentje bij aan de regionale samenwerking. In middelen én in mensen. Hieronder volgt een overzicht van de betrokken bestuurders en de mensen in de werkorganisatie.

Bestuurlijke organisatie

Jack Mikkers
Jack Mikkers
Burgemeester gemeente ’s-Hertogenbosch (voorzitter)
Wobine Buijs
Wobine Buijs
Burgemeester gemeente Oss (vice-voorzitter)
René Peerenboom
René Peerenboom
Regiomanager Noordoost Brabant (secretaris)
Kees van Geffen
Kees van Geffen
Wethouder gemeente Oss
Jan Goijaarts
Jan Goijaarts
Wethouder gemeente Meierijstad
Harry van Rooijen
Harry van Rooijen
Wethouder gemeente Meierijstad
Lambert Verheijen
Lambert Verheijen
Dijkgraaf Waterschap Aa en Maas

Jack Mikkers, burgemeester gemeente ’s-Hertogenbosch (voorzitter)
Wobine Buijs-Glaudemans, burgemeester Oss (vice-voorzitter) 

René Peerenboom, regiomanager (secretaris)

Marieke Moorman, burgemeester gemeente Bernheze 

Pierre Bos, gemeente Boekel           

Karel van Soest, burgemeester gemeente Boxmeer

Ronald van Meygaarden, burgemeester gemeente Boxtel

Wim Hillenaar,  burgemeester gemeente Cuijk

Lex Roolvink, burgemeester gemeente Grave

Yves de Boer, burgemeester gemeente Haaren 

Willemijn van Hees, burgemeester gemeente Heusden

Marnix Bakermans, burgemeester gemeente Landerd 

Kees van Rooij, burgemeester gemeente Meierijstad

Antoine Walraven, burgmeester gemeente Mill en Sint Hubert 

Marcel Fränzel, burgemeester Sint Anthonis  

Han Looijen, burgemeester Sint-Michielsgestel  

Henk Hellegers, burgemeester Uden 

Roderick van de Mortel, burgemeester Vught  

Lambert Verheijen, dijkgraaf Waterschap Aa en Maas

Erik de Ridder, watergraaf Waterschap de Dommel 

 

Portefeuillehoudersoverleggen

Jan Goijaarts, wethouder Meijerijstad (voorzitter)

Piet Jan den Dikken, gemeente ’s-Hertogenbosch (secretaris)

Rien Wijdeven, gemeente Bernheze

Martijn Buijsse, gemeente Boekel

Peter Stevens, gemeente Boxmeer

Eric van den Broek, gemeente Boxtel

Maarten Jilisen, gemeente Cuijk

Anja Henisch, gemeente Grave

Martien Vromans, gemeente Haaren

Jan Hoskam, gemeente ’s-Hertogenbosch

Thom Blankers, gemeente Heusden

Hans Vereijken, gemeente Landerd

Jos van den Boogaart, gemeente Mill en Sint Hubert

Nursabah Zivali, gemeente Oss

Frank den Brok, gemeente Oss

Jos Raemaekers, gemeente Sint Anthonis

Lianne van der Aa, gemeente Sint-Michielsgestel

Gijs van Heeswijk, gemeente Uden

Peter Pennings, gemeente Vught

Harry van Rooijen, wethouder Meierijstad (voorzitter)

Rian Snijder (secretaris)

Peter Van Boekel, gemeente Bernheze

Rien Wijdeven, gemeente Bernheze

Marius Tielemans, gemeente Boekel

Jeu Verstraaten, gemeente Boxmeer

Peter Stevens, gemeente Boxmeer

Herman van Wanrooij, gemeente Boxtel

Peter van de Wiel, gemeente Boxtel

David Solez, gemeente Cuijk

Maarten Jilisen, gemeente Cuijk

Theo Lemmen, gemeente Grave

Martien Vromans, gemeente Haaren
Carine Blom-Kerstens, gemeente Haaren

Ufuk Kâhya, gemeente ’s-Hertogenbosch

Roy Geers, gemeente ’s-Hertogenbosch

Kees van Bokhoven, gemeente Heusden

Mart van der Poel, gemeente Heusden

Ben Brands, gemeente Landerd

Harry van Rooijen, gemeente Meierijstad
Jan Goijaarts, gemeente Meierijstad

Erik van Daal, gemeente Mill en Sint Hubert, aandachtsgebied openbaar vervoer

Jos van den Bogaart, gemeente Mill en Sint Hubert

Hans Vereijken, gemeente Landerd

Huub Bellemakers, gemeente Sint Anthonis

Wouter Bollen, gemeente Sint Anthonis

Bart van de Hulsbeek, gemeente Sint-Michielsgestel

Ed Mathijssen, gemeente Sint-Michielsgestel

Johan van der Schoot, gemeente Oss

Joop van Orsouw, gemeente Oss

Franko van Lankvelt, gemeente Uden

Toine van de Ven, gemeente Vught

Guus van Woesik, gemeente Vught, aandachtsgebied Rijksinfra

Peter Pennings, gemeente Vught

Ernest de Groot, Waterschap Aa en Maas

Christophe van der Maat, provincie Noord-Brabant

Erik Ronnes, provincie Noord-Brabant

Jorgen Scheepers, Rijkswaterstaat

Kees van Geffen, wethouder gemeente Oss (voorzitter)

Karin van Meer, Noordoost Brabant Werkt (secretaris)

Rien Wijdeven, gemeente Bernheze

Marius Tielemans, gemeente Boekel

Willy Hendriks, gemeente Boxmeer

Eric van den Broek, gemeente Boxtel

Joost Hendriks, gemeente Cuijk

Anja Henisch, gemeente Grave

Adrienne Verschuren, gemeente Haaren

Huib van Olden, gemeente ’s-Hertogenbosch

Riny van Rinsum, gemeente Landerd

Menno Roozendaal, gemeente Meierijstad

Erik van Daal, gemeente Mill en Sint Hubert

Maarten Prinsen, gemeente Uden

Saskia Heijboer, gemeente Vught

Rob Poel, gemeente Sint Anthonis

Ed Mathijssen, gemeente Sint-Michielsgestel

Inge Willems, Wise Up

 

Lambert Verheijen, dijkgraaf Aa en Maas (voorzitter)

Freek Retteltrath, gemeente Bernheze / Regio Noordoost Brabant (secretaris)

Rien Wijdeven,  gemeente Bernheze

Martijn Buijsse, gemeente Boekel

Peter Stevens, gemeente Boxmeer

Bouke de Bruin, gemeente Boxmeer

Peter van de Wiel, gemeente Boxtel

David Solez, gemeente Cuijk

Theo Lemmen, gemeente Grave

Martien Vromans, gemeente Haaren

Mike van der Geld, gemeente ’s-Hertogenbosch

Mart van der Poel, gemeente Heusden

Ben Brands, gemeente Landerd

Harry van Rooijen, gemeente Meierijstad

Jos van den Boogaart, Mill en Sint-Hubert

Johan van der Schoot, gemeente Oss

Wouter Bollen, gemeente Sint-Anthonis

Ed Mathijssen, gemeente Sint-Michielsgestel

Franko van Lankvelt, gemeente Uden

Toine van de Ven, gemeente Vught

Peter Ketelaars, Waterschap Aa en Maas (vertegenwoordigt ook Waterschap De Dommel)

 

 

Bestuurlijke en ambtelijke trekkers

 

Economie (thema)
Bestuurlijke trekker 
Jan Goijaarts, wethouder Meierijstad

Ambtelijke trekker
Nursabah Zivali, programmamanager Economie 

 

Bedrijventerreinen

Bestuurlijke trekker kopgroep
Frank den Brok, wethouder Oss

Ambtelijke trekker kopgroep
Nursabah Zivali, programmamanager Economie 

 

Detailhandel

Bestuurlijke trekker kopgroep
Gijs van Heeswijk, wethouder Uden
Ambtelijke trekker kopgroep
Nursabah Zivali, programmamanager Economie 

 

Koppeling Economie en Arbeidsmarkt

Bestuurlijke trekkers
Lianne van der Aa, wethouder Sint-Michielsgestel, Anja Heesch, wethouder Grave en Rien Wijdeven, wethouder Bernheze

Ambtelijke trekker
Nursabah Zivali, programmamanager Economie 

 

1 Loket ruimtevragers bedrijventerreinen
Voorzitter
(vacant)
Ambtelijk trekker
Marty van Esch, Werkorganisatie CGM (secretaris)

 

Regeling Economie en Innovatie Noordoost Brabant

Bestuurlijke trekker
Jan Hoskam, wethouder ’s-Hertogenbosch

Ambtelijke trekker
Simon Maas, Regio Noordoost Brabant

 

Leisure Ontwikkel Fonds (LOF)

Bestuurlijke trekkers
Hans Vereijken, wethouder Landerd en Thom Blankers, wethouder Heusden

Ambtelijke trekker
Nursabah Zivali, programmamanager Economie 

 

Ruimte en mobiliteit (thema)

Bestuurlijke trekker
Harry van Rooijen, wethouder Meierijstad

Ambtelijke trekkers
Rian Snijder, programmamanager Ruimte en mobiliteit & secretaris poho Ruimte en mobiliteit
Linda IJsseldijk, gemeente Uden
in samenwerking met provincie Noord-Brabant

 

Lobby A50

Bestuurlijke trekkers
Franko van Lankvelt, wethouder Uden
Harry van Rooijen, wethouder Meierijstad
in samenwerking met provincie Noord-Brabant en bedrijfsleven

Ambtelijke trekker
Rian Snijder, programmamanager Ruimte en mobiliteit & secretaris poho Ruimte en mobiliteit

 

Fiets en ’s-Hertogenbosch als regionale mobiliteitshub

Bestuurlijke trekkers
Toine van de Ven, wethouder Vught
Ufuk Kâhya, wethouder ’s-Hertogenbosch

 

Voorzieningen voor iedereen bereikbaar

Bestuurlijke trekkers
Joop van Orsouw, wethouder Oss
Marius Tielemans, wethouder Boekel

Ambtelijke trekker
Rian Snijder, programmamanager Ruimte en mobiliteit & secretaris poho Ruimte en mobiliteit

 

Verkeersveiligheid
Regionale ambassadeurs
Jeu Verstraaten, wethouder Boxmeer
Joop van Orsouw, wethouder Oss

 

Omgevingsagenda Zuid-Nederland

Ambtelijke kernteam
Rian Snijder, programmamanager Ruimte en mobiliteit & secretaris poho Ruimte en mobiliteit

 

NOVI-gebied Oost-Brabant

Bestuurlijke trekker
Marnix Bakermans, burgemeester Landerd

Ambtelijke trekkers
Liesbeth de Theije, programmamanger Transitie Landbouw
Rian Snijder, programmamanager Ruimte en mobiliteit & secretaris poho Ruimte en mobiliteit
in samenwerking met rijk, provincie, Zuidoost-Brabant, Waterschap, Noord-Limburg en Midden-Limburg

 

Gebiedsgerichte aanpak verkeer en vervoer (GGA)

Ambtelijke trekkers
Chris van Langevelde, coördinator GGA
Rian Snijder, programmamanager Ruimte en mobiliteit & secretaris poho Ruimte en mobiliteit

 

Duurzame Leefomgeving
Bestuurlijke trekker
Lambert Verheijen, dijkgraaf Waterschap Aa en Maas

Ambtelijke trekker
vacant

 

Kopgroep Energie en Klimaat

Bestuurlijke trekker
Marieke Moorman, burgemeester Bernheze

Ambtelijke trekker
Dirk van Helvoirt, Waterschap Aa en Maas

 

Energie

Bestuurlijke trekker
Marieke Moorman, burgemeester Bernheze
Ambtelijke trekker

Jacinta Kannekens, procesregisseur Regionale Energie Strategie (RES)

 

Kopgroep Energie en Klimaat
Bestuurlijke trekker
Marieke Moorman, burgemeester Bernheze

Ambtelijke trekker
Dirk van Helvoirt, Waterschap Aa en Maas

Klimaatadaptatie
Bestuurlijke trekker
Harry van Rooijen, wethouder Meierijstad

Ambtelijke trekkers
Peter van der Haar, Meierijstad
Rob Bonte, programmamanager Klimaatadaptatie

 

Kopgroep Transitie Landbouw

Bestuurlijke trekker
Marnix Bakermans, burgemeester Landerd

Ambtelijke trekker
Mechie Beurskens, Sint Anthonis

 

Emissievrije stalsystemen

Bestuurlijke trekker
Wouter Bollen, wethouder Sint Anthonis

Ambtelijke trekker
Mechie Beurskens, Sint Anthonis

 

Mestverwerking

Bestuurlijke trekker
(vacant)

Ambtelijke trekker
Peter Broekmans, Cuijk

 

AgroProeftuin de Peel

Bestuurlijke trekker
Ben Brands, wethouder Landerd

Ambtelijke trekker
Michiel Ytsma, AgriFood Capital

 

Vrijkomende Agrarische Bebouwing (VABs)

Bestuurlijke trekker

Peter van Boekel, wethouder Bernheze

Ambtelijke trekker
Mechie Beurskens, Sint Anthonis

 

Gezondheid mens, dier en omgeving

Bestuurlijke trekker

Martijn Buijsse, wethouder Boekel

Ambtelijke trekker

vacant

 

Sanering varkenshouderij
Bestuurlijke trekker

Franko van Lankvelt, wethouder Uden

 

Bestuurlijke trekker
Kees van Rooij, burgemeester Meierijstad

Ambtelijke trekker
Rob Verpoort, programmamanager Voedsel en gezondheid

 

Keukenbazen
Bestuurlijke trekker
Kees van Rooij, burgemeester Meierijstad

Ambtelijke trekker
Rob Verpoort, programmamanager Voedsel en gezondheid

 

Regiobureau

René Peerenboom, Regiomanager
Christine Veraart, Regisseur Communicatie

Judith Nieuwenhoven, secretaresse

Danielle Bonemeijer, secretaresse

 

Ambtenaren uit de gemeenten en waterschappen en externen die - in deeltijd - meewerken in deze werkorganisatie

Jules Goris, Regisseur Strategie

Rian Snijder, Regisseur Ruimte en Mobiliteit

Linda IJsseldijk, Regisseur Ruimte
Chris van Langevelde, GGA-Coordinator Noordoost-Brabant
Piet Jan den Dikken, Secretaris Poho Economie

Nursabah Zivali, Regisseur Economie
Liesbeth de Theije, Regisseur Transitie landbouw
Rob Bonte, Regisseur Klimaatadaptatie

Jacinta Kannekens, Procesregisseur Regionale Energie Strategie (RES)
Freek Reffeltrath, Secretaris Poho Duurzame Leefomgeving

Mechie Beurskens, Secretaris Kopgroep Transitie landbouw
Rob Verpoort, Regisseur Voedsel en gezondheid

Simon Maas, Regisseur Subsidies en internationalisering

Celine van Soest, Regisseur Regeling Economie en Innovatie
Theo Groenink, Controller
Sharon Struijcken, Medewerker financiële administratie